Hakkımda

Merhaba,

Bu bölüm, sitemi yaparken en zorlandığım bölümlerden birisidir. Oldum olası iş kendimi anlatmaya gelince aklıma söyleyecek pek bir şey gelmez. Lakin gene de elimden geleni yapacağım. Belki bu sefer başarabilirim. Başaramasam da tek tesellim genelde bu sayfanın okuyanı, merak edeninin pek olmaması!

Efendim, nereden başlasak? En iyisi doğumdan başlamak…

Bendeniz, 1965 Yılının güzel bir mart ayında  Annem harmanda  şal dokurken Sivas’ın Hafik ilçesi Yeniköyde; ailemin Ahır beşik yani son çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi dünyaya açtım. Yeniköy’e dair hiç bir çok anım var, çocukluk yıllarımı  yeniköyde geçirdim. Lakim 20/05/1981 de babamı aniden  kaybedince yeniköyde bir sene daha hayatıma devamettim. 20/05/1982 de rahmetli eniştem Ömer karagözle birlikte istanbulun yolunu tuttum. İstanbul  ; her ne kadar şimdi hayal meyal hatırlasam da, bir nevi tüm gençlik  anılarımın yegane şehri haline gelmiştir! Gurbet artık benim kaderim olmuştur..

Genelde pek müzik dinlemem ama dinlediğim zamanlar ise Türk Halk Müziği dinliyorum. Bunun haricinde kitap okumaktan, film izlemekten ve yürümekten hoşlanırım. İster istemez teknolojiye ilgim vardır biraz. Biraz Mucit, bayağı hareketli, sessiz, sakin birisiyimdir. Ama klavye başında aslan kesilir miyim? Yok, kesilmem… (:  Sivaslıyım, en azından kimliğimde yazdığı kadarıyla. 1,65cm boyunda olup, siyah saçlı ve kahverengi gözlü birisi olarak aranızda geziyorum. Ve evet, farkındayım bir arkadaşlık sitesine yazmıyorum bu yazıları!

Bana her hangi bir şey söylemek istiyorsanız eğer, sitede bulunan Sohbet bölümünü kullanarak eğer o sırada bilgisayar başındaysam benimle iletişime geçebilir, olmadı İrtibat kısmından bana ulaşması garantili bir eposta gönderebilirsiniz. Gelen epostalarımın spam’den çok gerekli ve gerçek postalar olmasını tercih ettiğimden dolayı olsa gerek eposta adresimi burada paylaşmıyorum.

Yok gene de eposta göndereceğim diyen şu e-posta adresini kullanırsa garantili bir biçimde spam olarak işaretleyebilirim.

Bu bir örnek sayfadır. Bir blog yayınından farklıdır çünkü tek bir yerde kalır ve sitenizde gezinirken görünür (çoğu temada). Çoğu kullanıcı, onları potansiyel site ziyaretçilerine tanıtan bir Hakkında sayfasıyla başlar. Böyle bir şey söyleyebilirdi:

Merhaba! Her gün bir bisiklet elçisiyim, gece aktör olmayı hedefliyorum ve bu benim sitem. Los Angeles’ta yaşıyorum, Jack adında harika bir köpeğim var ve ben de piña coladas’ı severim. (Ve yağmurda yakalandım.)

… Ya da bunun gibi bir şey:

www.mustafayarali.com 2005’de kuruldu ve o zamandan beri halka kaliteli bir kalite sağlıyor. istanbulda şehrinde bulunan, 630.000 bin’den fazla kişiyi istihdam ediyor ve sivas topluluğu için her türlü harika şeyi yapıyor.

 

Yorumlar kapatıldı.